بازگشت

بررسی تخصصی پاور گیگابایت Gigabyte P450B

بررسی پاور گیگابایت Gigabyte P450B

سلام خوش اومدی

اگر تا اینجا اومدی یعنی میخوای یک پاور خوب رو برای کیست پیدا کنی و قیمت مناسب و دوام داشته باشه .
خوب جایی اومدی !!
چون قراره باهم بریم یک نگاه به پاور گیگابایت Gigabyte P450B بندازیم و امکانات و ویژگی هایش رو باهم بررسی کنیم و ببینم تا چقدر میتونه نیازت رو رفع کند و قطعا یکی از بهترین انتخاب های بازار خواهد بود

همانطور که می دانید برند نامی گیگابایت خیلی وقت است در زمینه قطعات کیس کار می کند و از ثابت شده های بازار کامپیوتر در جهان و ایران است و حتما گیگابایت رو با مادربرد های فوق العاده و زیر مجموعه خفن آن یعنی Aorus می شناسید که یکی از TOP های بازارهستند اما امروز اومدیم که نگاهی به یکی از قطعات اصلی کیس که نیاز است حتما قبل خرید یک مقدار آینده نگری و دقت را به خرج دهیدبکنیم و آن را بررسی کنیم :
این شما و این هم !!!
پاور گیگابایت Gigabyte P450B

پاور گیگابایت Gigabyte P450B

باتوجه با نام پاور متوجه می شوید از پاور های توان پایین است که برای کیس های رده پایین یا اداری استفاده می شود . این پاور توان ٤٥٠ وات دارد که از معدود توان هایی است که شرکت های معروف بازار کمتر آن را تولید می کنند و اکثرا به دنبال تولید پاور بالا رده بازار هستند و تمام توان خود را روی آن خرج کرده اند البته باید به آن ها حق داد چون قطعات فعلی و جدید بازار نیاز مند توان بالا هستند تا کار بکنند ولی خب همه که کیس های بالا رده ندارند و گیگابایت هم این نیاز رو درنظر گرفته و پاور های پایین رده رو هم به مجموعه پاور های خودش اضافه کرده است .
اگر بخواهید در یک نگاه خرید کنید قطعا یک برند نامی و توان کافی برای سیستم شما بعد محاسبه و گارانتی دراز مدت و خدمات پس از فروش عالی کار را تمام می کند و دلیلی برای رد کردن باقی نخواهد گذاشت . اما یک سری دوست دارند بهتر آن را بشناسند و سپس خرید کنند پس با من همراه شو

پاور گیگابایت Gigabyte P450B : کارایی

اولین چیزی که باید بهش توجه کنیم کارایی پاور است . پاور گیگابایت Gigabyte P450B همانند سری های دیگر بازار از استاندارد 80 Plus استفاده می کند که تضمین می کند که پاور شما در اگر ٤٥٠ وات باشد در بالاترین کارایی حدود 550 وات در حالت ١٠٠ درصد استفاده می کند و این کمک می کند پاور شما اگر در لحظه ای نیاز به برق اضافه تر داشته باشد بتواند بالاتر از مقدار تعیین شده برق را به سیستم شما برساند و آن را تغذیه کند که امری فوق العاده است اگرمیخواهید پاوری مطابق با برق مصرفی سیستمتان تهیه کنید .

پاور گیگابایت Gigabyte P450B


مورد بعدی این است که این همراه با برق رسانی عالی باید اتلاف انرژی کمتر و صدای کمتری داشته باشد تا بتوان گفت پاور عالی خریداری کرده ایم .

در خصوص گیگابایت باید بگم که از نظر اتلاف انرژی سعی شده است که بهترین را ارائه دهد و آن را به حداقل برساند و همچنین اگر با ماردبرد های گیگابایت مچ شده باشد می توانید از نرم افزار هایی که خود APP Center گیگابایت در اختیار شما قرار داده مقدار برق مصرفی قطعات را کنترل کنید و یا حتی مصرف برق سیستم تان را بهینه کنید .
صدا زیاد همیشه یک عامل مهم است و اگر زیاد باشه اعصاب آدم رو بهم می ریزد و یک چیز تومخی ، آدم را اذیت می کند . برای همین گیگابایت از یک فن 120mm بی صدا استفاده کرده است که حتی در زمان های فشار هم قطعات را خنک کند و راندمان کار را بالا نگه دارد و همچنین صدا آزار دهنده تولید نکند و همچنین سرعت این فن خودکار نسبت به فشار وارد شده بالا پایین خواهد کرد .

گیگابایت از فن Hydraulic Bearing طول عمر طولانی تر و پایدارتری را ارائه می دهد استفاده کرده که نزدیک به ٤ سال دوام و عمر دارد که واقعا فوق العاده است .

هنگامی که یک PSU به عنوان “تک ریل” توصیف می شود، تمام برق PSU از یک منبع واحد در دسترس است. هنگامی که یک PSU به عنوان “چند ریل” توصیف می شود، PSU کل آمپر موجود را بین دو یا چند “ریل” تقسیم می کند.

ریل واحد به این معنی است که 12 ولتی که PSU از دیوار می کشد در یک مدار واحد در حال اجرا است.

به منظور اطمینان از عملکرد پایدار کل سیستم کامپیوتری تحت هر شرایطی، گیگابایت نه تنها طرح های حفاظتی مانند OCP، OTP، OVP، OPP، UVP و SCP را اضافه کرده است ، بلکه عملکرد پایدار سیستم شما را از طریق گواهی ایمنی تضمین کرده است و این خود یک برگ برده است که پاوری دارد که تمام اقدامات ایمنی را برای محافظت سیستم شما انجام داده است .

پاور گیگابایت Gigabyte P450B

پاور گیگابایت Gigabyte P450B : بسته بندی و سایز

زمانی که نایلون پلمپ دستگاه را باز کردیم و درب جعبه را باز کردیم با خود پاور که داخلی محافظ حبابی پیچیده شده است روبه رو می شویم و سیم های جمع شده با بست را می در کنار خود پاور قرار دارد . بعد از خارج کردن پاور ، در داخل جعبه پاور دفترچه همراه با پیچ هایی برای نصب پاور روی کیس وجود دارد که امر طبیعی در همه پاور هاست . یک کابل برق هم وجود دارد که راحت می توانید پاور را به برق متصل کنید و جنس با کیفیتی دارد .

سایز بندی پاور استاندارد است و بدنه ای از جنس فلزبا رنگ مشکی دارد که در بخش کناری مدل پاور به صورت بزرگ و در طرف دیگر برچسب با اطلاعات ولتاژ و آمپراژ و … چسپیده است . تمامی کابل ها از ورودی دایره ای شکل بیرون اومده است که مستقیم وصل است و این پاور از نوع ماژولار یا نیمه ماژولار نیست .

پاور گیگابایت Gigabyte P450Bپاور گیگابایت Gigabyte P450B :کابل ها

کابل هایی که با خرید پاور P450B به دست می آورید رو در عکس پایین آورده ام که تعداد و نوع کابل ها مشخص هستند اما یک نکته عالی وجود دارد که گیگابایت با طراحی کابل های تخت سعی کرده است که هم فضا برای ورود و خروج هوا را در زمان اسمبل بیشتر ایجاد کند و همچنین در زمان اسمبل و مدیریت کابل ها داخل کیس راحت بتوانید آن ها را مدیریت کنید و دچار انباشتگی کابل نشوید .

پاور گیگابایت Gigabyte P450B


نتیجه گیری

سخن آخر آن است که نسبت به پاور های گرین بازار که رقیب جدی برای این پاور محسوب می شوند ، پاور گیگابایت Gigabyte P450B گزینه ای بهتر و جذاب تر با قیمت یکسان و طراحی و استفاده از قطعات با کیفیت از برند مشهور جهان ، گیگابایت است و همچنین با ارائه خدمات پس از فروش از طریق نمایندگی های رسمی گیگابایت در ایران و گارانتی اصلی ، حرفی برای گفتن باقی نمی گذارد مگر اینکه آن را بخرید .1

شرکت آنو به عنوان نمایندگی فعال رسمی گیگابایت در ایران سعی دارد که بهترین کالا را با قیمت مناسب به دست مشتریان برساند . پس جهت خرید پاور Gigabyte P450B میتوانید بر روی لینک محصول کلیک کنید و به صفحه محصول بروید .

farshad
farshad

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *